راهنما خرید

راهنمای خرید

  1. در مرحله اول پس از انتخاب کالای مورد نظر در سایت الکالا سعی کنید،نقد و بررسی که در مورد کالا مورد نظر در سایت موجود هست را بطور کامل مطالعه نموده ، و در صورت نیاز به مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.کلیه عکس های قرار داده شده در سایت عکس اصلی گرفته شده از لپ تاپ دست دوم موردنظر می باشد،در صورتیکه نیاز به ارسال تصویر بیشتری از کالا داشتید در کلیه شبکه های مجازی با شماره 09128434941 در خدمت شما هستیم.
  2. پس از حصول اطمینان از انتخاب کالا،کالا مورد نظر را به سبد خرید اضافه نموده و فرم مربوط به سفارش نهایی کالا را پر نمایید.
  3.  شما به دو روش می توانید تسویه حساب نمایید:

 الف: پرداخت آنلاین فروشگاه الکالا

ب: واریز به حساب - پس از دریافت ایمیل تائید سقارش،مبلغ مورد نظر را به شماره حساب اعلام شده در بخش تکمیل سفارش واریز نمایید

شماره حساب: 108180002132973005 بانک پارسیان به نام علی شهریوری

شماره کارت:6221061056434436 بانک پارسیان به نام علی شهریوری

  1. بعد از واریز از طریق لینک ثبت فیش بالای صفحه، اقدام به ثبت اطلاعات واریز نمایید.
  2. پس از اعلام مبلغ واریزی ، کالا خریداری شده پس از انجام هماهنگی های لازم با شما به سراسر ایران ارسال خواهد شد.
  3. پس از ارسال کالا شماره ارسال مرسوله  به ایمیل خریدار ارسال شده، تا در مورد ارسال های پستی بتواند مرسوله را رهگیری نموده و در مورد کالاهایی که به درخواست مشتری با تیباکس ، باربری ، ترمینال مسافربری ارسال خواهد شد،خریدار بتواند در مقصد کالا خریداری شده را براحتی تحویل بگیرد.

 

ارسال سفارشات

زمان تقریبی تحویل سفارشات در توضیحات هر یک از روشهای ارسال ذکر شده است وکابران باید توجه داشته باشند که زمان محاسبه شده از لحظه ی ارسال و تحویل کالا به شرکت حمل و نقل مربوطه محاسبه شده و ربطی به زمان ثبت سفارش ندارد. همچنین در صورت هرگونه تاخیر در تحویل سفارش از طرف شرکت حمل و نقل هیچگونه تعهدی برعهده فروشگاه نبوده و صرفا شرکت حمل ونقل باید پاسخگو باشد. ولیکن فروشگاه در قبال پیگیری سفارشات تا اطمینان از رسیدن به دست مصرف کننده متعهد میباشد.

سفارشاتی که معین شده به شرکت پست تحویل داده شوند باید در روزهای عادی نهایتا تا ساعت 12 ودر روزهای پنجشنبه نهایتا تا ساعت 11 ثبت و تکمیل شوند در غیر اینصورت ارسال سفارش به اولین روز کاری بعدی موکول میشود.

در صورتیکه شرکت حمل و نقل مربوطه دارای خدمات بیمه ای باشد فروشگاه کلیه سفارشات ارسالی را تا سقف مبلغ ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مصرف کننده وجود نداشته باشد.

فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا سفارش را در مکان و زمان مشخص تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

رسیدگی به کلیه سفارشات ثبت شده خارج از ساعات کاری و در زمان تعطیلات رسمی در اولین روز کاری پس از آن صورت خواهد پذیرفت.