مرکز تخصصی لپ تاپ دست دوم

کابل کنسول

تولید کننده: D-NET

مدل کالا: cable consol cisco

موجودی: در انبار

قیمت: 20,500 تومان
این کالا داری حداقل 15 عدد خرید می باشد

براي اينکه بتوانيد به کنسول دستگاه متصل شويد از اين کابل که به عنوان کابل کنسول يا Roll Over Cable معروف است استفاده مي شود. يک سر اين کابل سوکت RJ45 اي است که به پورت کنسول روتر يا سويچ متصل مي شود ( البته سوکت اصلي آن RJ49 است که با يک تبديل به RJ45 تبديل شده است ) و يک سر ديگر آن به پورت سريال يا COM کامپيوتري متصل مي شود که قرار است روتر يا سويچ را پيکربندي کند.

 

تبديل USB به Serial براي روتر و کابل کنسول

پورت اتصالي به کامپيوتر شما يک پورت COM است و اين پورت معمولا در هيچکدام از دستگاه هاي امروزي به ويژه لپ تاپ هايي که از آن استفاده مي کنيم وجود ندارد و بسيار قديمي است ، بعضا شما مي توانيد امروزه از تبلت خود براي پيکربندي روتر يا سويچ استفاده کنيد و اين کابل با اين شکل براي شما قابل استفاده نيست. لپتاپ ها و دستگاه هاي امروزي به ندرت داراي پورت هاي سريال يا COM و يا پورت LPT پرينتر هستند و همه اين پورت ها جاي خود را به پورت USB داده اند. شما نيز براي حل اين مشکل راهکار داريد ، يک تبديل براي COM به USB وجود دارد که شما آن را در سر پورت COM کابل کنسول متصل مي کنيد و به سيستم متصل مي کنيد ، نکته مهم در استفاده از اين نوع کابل و تبديل در اين است که معمولا اين تبديل داراي خاصيت Plug and Play نيست و بصورت خودکار شناسايي نمي شود شما بايستي بصورت دستي اينکار را انجام دهيد. تبديل USB به COM را نیز میتوانید از فروشگاه الکالا تهیه نمایید.

این کالا با قیمتی استثنایی در سایت  elkala.ir قرار گرفته است و شما میتوانید در کوتاهترین مدت این مدل را خریداری کرده و در اختیار بگیرید .

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: